121. Švabinský Max 1873-1962
Únos, litografie, č. 179, 1919, signováno PD, pasp., zaskl., tisková plocha 12 x 10 cm, rámováno 44 x 32 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč