147. Břízky podél cesty
Autor: Ivana Grimmová
(1945 Litoměřice)
datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1980
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč