Sedící akt
Autor: Ivana Grimmová
(1945 Litoměřice)
přisouzeno autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč