209. Sedící akt

Autor: Ivana Grimmová
(1945 Litoměřice)

přisouzeno autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 56 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.05.2024 21:09 SELČ

Zbývá: 10d 13h 52m 36s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč