133. V chrámu
Autor: Robert Schlosser
(1880 Planá - 1943 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 33,5 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč