Šlechtic s kloboukem
Autor: Jaroslav Vodrážka
(1894 Praha - 1984 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: litografie
Šířka: 18,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč