122. Kostel sv. Mikuláše v Praze
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 25,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 44 cm x 35 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč