122. Neurčený autor
akvarel na kartonu, Akt, sign. nečitelný monogram PD, volně, rozměr 45 x 53, mírně poškozené rohy
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč