51. Máša Šormová - Pohled na Prahu
Autor: Máša Šormová
(1932 Praha)
přípis na zadní straně plus datace
Technika: olej na malířské desce, datace: 1991
Šířka: 21,5 cm, výška: 35 cm, rámování: ne
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 13:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 280 Kč