145. Pohled na Karlův most

Autor: Jan Černý Klatovský
(1919 Klatovy - 1997 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 54,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 66,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:48 SELČ

Zbývá: 8d 14h 41m 11s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč