Pohled na Pražský hrad
Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorského štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 27
Konec dražby: 05.03.2024 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč