Labe u Žernosek

Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 94 cm

Konec dražby: 08.06.2022 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč