123. Artisté
signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 7/15 vlevo dole, volně v paspartě.
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 19,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 28,5 x 30 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč