123. Dóza a miska
Porcelánová dóza s víkem na čtyřech nožkách s dekorem květů, značenopod glazurní značkou porcelánky Pirken Hammer Březová. Miska s dekorem květů a zlacením značena na glazurní anglickou značkou Derby Posies
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, hloubka: 8,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč