123. Liebermann Max 1847-1935
"""Soldat auf galoppierendem Pferd"" 1915 litografie na kartonu, sig LD, v soupisu grafického díla G. Schieflera pod číslem 205/b, výřez 22,5 x 30,5 cm, rám 37 x 45 cm, rám poškozen"
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč