418. Karlův most
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 49,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč