148. U stolu
Autor: Ferdiš Duša
signováno vpravo dole tuškou, adjustováno na papíru
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 180 Kč