Oceláři

Autor: Ferdiš Duša

číslováno a signováno tužkou dole, signatura i v řezu. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 46,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 87,5 x 73,5

Konec dražby: 15.04.2019 20:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč