Horská dolina

Autor: Ferdiš Duša

signováno vlevo dole, novější rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč