74. Ilustrace

Autor: Ferdiš Duša

Pravděpodobně ilustrace k veršům Petra Bezruče, jehož vlastnoruční podpis se nachází vlevo dole. Autorem signováno vpravo dole jak rukou tak v grafice. Zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 58 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč