123. Abstrakce
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč