1363. Český ráj
Autor: Rudolf Zich
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 67,5 x 88 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč