73. Jihočeský náhon
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1969
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč