124. Astry ve džbánu
signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 46 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč