124. Kornatovský Jiří *1952
lept na papíře, sign. PD 2000, 4/10, tiskový rozměr 19 x 18 cm, rámováno 35,5 x 30 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč