108. Abstrakce
Autor: Antonín Kroča
(1947 Dolní Sklenov, Hukvaldy)
signováno vlevo dole
Šířka: 35 cm, výška: 61 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 22.07.2020 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč