96. Krajina
Autor: Herbert Kisza
(1943)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1978
Šířka: 48 cm, výška: 24 cm, rámování: 45 x 67,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč