70. Mužská postava

Autor: Antonín Růžička
(1887 Čáslav - 1951 Praha)

nesignováno, volný list
Technika: kresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:46 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 17:15:19
1 Kč27.3.2021 18:56:06