Zátiší s ovocem

Autor: Kerstin Hedeby Pawlo
(1926 Linköping (Švédsko))

rámováno, monogramováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 52,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 55 x 63 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč