Zátiší s ovocem
Autor: Kerstin Hedeby Pawlo
(1926 Linköping (Švédsko))
rámováno, monogramováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 52,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 55 x 63 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč