Koulouškové 4 ks

glazovaná keramika, stádo kolouchů, neznačeno
Datace: 20. století
Výška: 9 cm

Konec dražby: 13.06.2022 19:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč