Krajina
nesignováno, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč