125. Moers Justut 16. století
mapa, mědirytina z roku 1575, Waldeccensis comitatus, rozměr výřezu 23x32 cm, rámováno 34 x 48cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč