145. Anděl
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
závěsný cínový zlacený reliéf, signováno zezadu
Certifikát pravosti přiložen
Certifikát pravosti přiložen
Materiál: cín
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč