Zastavení
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 88/130, zaskleno a rámováno.
Technika: tlačená grafika
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 42 x 32 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč