Z harému
Autor: Frédéric Borgella
(1833 Bagneres de Bigorre (Francie) - 1901 Hauts-de-Seine (Francie))
rámováno, signováno vpravo dole, malba místy mírně odřená
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč