Horská krajina
Autor: Carl Brandt
(1852 - 1930)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1915
Šířka: 55,5 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 82 x 71 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 12.07.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč