45. Pohled na Karlovy Vary
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
signováno v datováno vlevo dole, na reversu autorské štítky. zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 49 x 109 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč