Rodina
Autor: Jan Medek
(1874 Branišov)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 85 cm, rámování: 101 x 76 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč