131. Chlapci
Autor: Jan Medek
(1874 Branišov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 58 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč