126. Pokorný Alexander (Ora) (1901-1950)
pastel na kartonu, Akt ženy, sign. PD, rozměr 29x40cm, rámováno 61 x 45 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč