Zimní krajina
Autor: René Durey
(1890 Paříž - 1959 Francie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 28 x 33,5 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč