Zahrada
Autor: René Durey
(1890 Paříž - 1959 Francie)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 67,5 x 79
Konec dražby: 05.02.2024 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč