Zátiší s jídelním nožem
Autor: František Přeček
(.)
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 36,5 x 48
Konec dražby: 05.03.2024 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč