191. Zátiší s láhvemi
Autor: Jean Pierre Rémon
(1928)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 57 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč