127. Afghánský chrt
zaskleno a rámováno
Technika: fotografie
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 25 x 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč