Plakát, konvolut 3ks
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
signováno, název, značeno, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: ofset
Šířka: cca 43 cm, výška: cca 103 cm, rámování: cca 109 x 49
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč