Ženy, konvolut 2ks
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
signováno, značeno, rámováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: cca 46 cm, výška: cca 92 cm, rámování: cca 98 x 52,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč