Ženy, konvolut 2ks

Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)

signováno, značeno, rámováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: cca 46 cm, výška: cca 92 cm, rámování: cca 98 x 52,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč