5. La Tosca
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
původní barevná litografie na kartonu fixováno na překližku - plakát La Tosca, signováno v tisku vlevo dole, restaurováno, novější rámování, zaskleno muzeálním sklem na ochranu proti UV a odleskům
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Rámování: 103 x 36 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 25.09.2017 18:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč