Jaro

Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 3/100, součástí přiloženo: Alfons Mucha La Plume société s podpisem, na reversu razítko, heliografické razítko, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 23 cm, výška: 55 cm, rámování: volný list, 70 x 50 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč